Spotkanie z Panią wicekonsul Karoliną Orton na Politechnice Poznańskiej

 w Aktualności

Z przyjemnością informujemy o specjalnym spotkaniu z Panią Vice-Konsul USA Karoliną Orton, które zaplanowane jest na najbliższy piątek (06 marca) na terenie Politechniki Poznańskiej.
Spotkanie zorganizowane jest przez biuro The Best Way we współpracy z Samorządem Studenckim Politechniki Poznańskiej.

Pani Konsul przybliży Wam tematykę wiz do USA oraz zaprezentuje  możliwości wyjazdów studenckich do Stanów Zjednoczonych.

Oto szczegóły:

KIEDY: 6 marca
MIEJSCE: Politechnika Poznańska, Centrum Wykładowe, Piotrowo 2, sala nr 13
GODZ: 14:00 – 15:00

BIO Pani Vice-Konsul:

Karolina Orton is a Vice-Consul at the U.S Embassy in Warsaw.  As part of the Diplomatic Service, she served in Niger, Macedonia, Macedonia, and most recently, in Iraq where she worked as coordinator of refugee affairs.  Prior to joining the Foreign Service, Karolina worked as a Consultant with Booz Allen Hamilton.  Karolina earned a Bachelor’s degree in Contemporary History from La Sorbonne University in Paris, France.   Karolina is originally from Poland but grew up in France and lived in the United States in Virginia.

Karolina Orton, Vice Konsul, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
Pani Karolina Orton jest vice-konsulem w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Zajmuje się sprawami konsularnymi oraz programami wymiany, w tym studenckimi programami wakacyjnymi Summer Work and Travel.
Pani Konsul pracowała w Nigrze, Macedonii i w Iraku, gdzie była koordynatorem programu dla uchodźców. Przed pracą w korpusie dyplomatycznym była konsultantem w Booz Allen Hamilton niedaleko Waszyngtonu. Karolina Orton ukończyła historię współczesną na Uniwersytecie Sorbona w Paryżu. Urodziła się w Polsce, ale dorastała we Francji i mieszkała w Stanach Zjednoczonych w Wirginii.

ZAPRASZAMY.

Ostatnie wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ