Grudniowe spotkania informacyjne

 w Aktualności

Oto LISTA grudniowych spotkań z naszymi Uczestnikami programu Work and Travel oraz rekruterami High Sierra Pools.

6 grudnia, godz. 15:00 – Mikołajkowe spotkanie dotyczące NAJWIĘKSZEGO PARKU ROZRYWKI Cedar Point. Osoba prowadząca spotkanie to wielokrotny Uczestnik programu Work and Travel USA, Krzysztof Giecewicz, który kilka ostatnich miesięcy spędził w Cedar Point .Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

11 grudnia, godz. 16:00 – Spotkanie dotyczące oferty w klubie golfowym  Old Oaks Country Club, położonego w okolicy Nowego Jorku. Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

13 grudnia, godz. 15:30 – Spotkanie z Natalią Bazyluk – rekruterką High Sierra Pools i Adamem Łosińskim – wielokrotnym uczestnikiem programu Work and Travel i ambasadorem High Sierra Pools. To propozycja dla osób, które myślą o ofercie RATOWNIKA na BASENACH OSIEDLOWYCH.
Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

13 grudnia, (godzinę podamy wkrótce) – Spotkanie dotyczące oferty parku rozrywki Worlds of Fun. Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

17 grudnia, godz. 15:30 – Indywidualne konsultacje z Natalią z High Sierra Pools. Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

17 grudnia (godzinę podamy wkrótce) – Spotkanie dotyczące oferty parku rozrywki Morey’s Piers. Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

Zapraszamy też na spotkania informacyjne na uczelniach w Opolu, na których gościem będzie wicekonsul Stanów Zjednoczonych z Krakowa.

9 grudnia, godz. 10:30 – Wydział Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego. Link do wydarzenia TUTAJ.
9 grudnia, godz. 14:00
– Politechnika Opolska, Centrum Nauka-Biznes. Link do wydarzenia TUTAJ.

Pełną listę spotkań znajdziecie TUTAJ.

Ostatnie wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ