10 LAT THE BEST WAY

 w Aktualności

Świętujemy 10 lat The Best Way!
10 lat temu, podjęłyśmy decyzję o założeniu własnej firmy – THE BEST WAY.  Pełne zapału, pomysłów i nadziei, że wszystko ułoży się po naszej myśli. Z perspektywy tych 10 lat wiemy, że była to bardzo dobra decyzja. Każdy rok przynosił nowe możliwości, nowe wyzwania, nowe pomysły.
Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie, miłe słowa, owocną współpracę – Studentom, którzy wyjeżdżali z nami do USA za to, że  powierzali i powierzają  nam przygotowanie ich przygody,  Firmom, z którymi od wielu lat pracujemy za to, że możemy ich wspomagać w turystycznych tematach oraz Partnerom, z którymi współpracujemy za zaufanie i partnerskie relacje.  Za nami dużo pracy – ale wierzymy, że było warto.

A kto w pobliżu biura zapraszamy na tort:) Duży jego kawałek  i specjalne podziękowania za to, że byli częścią teamu należą się: Sara Konsik, Natalia Osowska, Natalia Bazyluk, Basia Łukasik, Maja Kubaczyk, Natalia Dreszler,  Ania Fabjańska, Ania Witczak, Bartosz Kaczmarek, Michał Rogowski, Jarek Bornikowski, Paweł Kosicki – a teraz z nami przy torcie siedzą Laura Kucal oraz Kasia Szyporta 🙂

Pozdrawiamy Urodzinowo i działamy dalej – przed nami jeszcze wiele biznesowych marzeń do spełnienia! Ada i Ania.

Ostatnie wpisy

ZOSTAW KOMENTARZ